• By wiww
  • 27 października 2022

Kuchnia w stylu angielskim

Kuchnia w stylu angielskim

Kuchnia w stylu angielskim 150 150 wiww

Styl angielski, to na pewno jeden z bardziej starszych oraz  klasycznych stylów w jakim można urządzić kuchnię. Wybierając taką aranżację, jednocześnie decydujemy się na jasne kolory z przewagą drewna i materiałów naturalnych.

Tak stylowa kuchnia ma tradycyjna zabudowę, a wszystkie sprzęty kuchenne również nie mogą odbiegać od tego stylu. Czyli okap, lodówka, kuchenka muszą pasować do szafek i tworzyć jedność.

Angielska kuchnia to idealny wybór, do klasycznego domu zaprojektowanego na wiejski styl. W takiej kuchni bardzo charakterystyczny jest wygląd mebli. Fronty szafek są zazwyczaj o prostych kształtach w kolorze bieli, kremu lub waniliowym. Blaty są zazwyczaj wykonane z drewna lub kamienia. W takiej kuchni również stosuje się tak zwane wyspy kuchenne i charakterystyczne przeszklone kredensy, które są rozbudowane. Całość wydaje się ciężka i dosyć masywna.

Styl angielski, sprawia że urządzone w nim pomieszczenia naszego domu, wygodne, przytulne oraz wydają się nawiązywać do tradycji. Mieszkając w takim domu żyjemy w harmonii z otoczeniem, a bardziej od luksusu liczy się funkcjonalność i prostota.

Po więcej inspiracji w aranżowaniu kuchni warto udać się do serwisu MaxKuchnie.pl.

Leave a Reply