Redakcja

Krótko o nas

Zachęcamy do śledzenia naszego bloga

Nowoczesny home design

Goszcząc na naszej stronie pewnie zastanawiacie się, kim tak naprawdę jesteśmy? Najwyższa pora zatem, aby nieco lepiej się poznać!

Paulina, Anka, Darek i Maciek – jesteśmy czwórką przyjaciół, z zawodu: architekci wnętrz. Uwielbiamy plastyczne prace tzw. „hand made”, konstruktywną krytykę i zachwyt nad perełkami otaczającej nas architektury, które dane jest nam zobaczyć podczas wielu wspólnych podróży, wgłębianie się w nowinki i tajniki współczesnej architektury, a także … świat J. R.R.Tolkiena 😊

Będąc aktywnymi obserwatorami i uczestnikami internetowej blogosfery zauważyliśmy, że na naszym rodzimym gruncie brakuje portalu, który w obiektywny sposób przedstawiałby obowiązujące trendy w budownictwie oraz aranżacji wnętrz, czy był rzetelną i jakże potrzebną bazą wiedzy w temacie dynamicznie zmieniającego się prawa budowlanego i innych tego typu zagadnień. Dlatego właśnie stworzyliśmy wiww.pl!

Komu dedykujemy nasz portal? Prawdę mówiąc wszystkim! Konkretne porady znajdą u nas bowiem osoby, które dopiero zaczynają lub już weszły na drogę budowy/remontu własnej nieruchomości i chcąc lub nie, muszą zaznajomić się z wiedzą z zakresu budownictwa, architektury, pracami wykończeniowymi czy też aranżacją wnętrz i obejścia nieruchomości. Wiww.pl to również kopalnia ciekawostek dla prawdziwych pasjonatów wnętrzarskich trendów, a także „mała ściąga” wiedzy dla studentów, którymi sami do niedawna jeszcze byliśmy 😊

Z kubkiem pysznej kawy lub herbaty zapraszamy do lektury naszych blogowych wpisów! Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa na wiww.pl!

Trendy wnętrzarskie

Najlepsze porady w Internecie!

Styl

Przeglądając strony o tematyce wnętrzarskiej, czuliście się coraz bardziej obco, kiedy Waszym oczom ukazywały się takie nagłówki jak „scandi boho”, „loft”, „art deco” czy „vintage”? Goszcząc na wiww.pl w końcu w jasny i prosty sposób znajdziecie wyjaśnienie najbardziej popularnych stylów wnętrzarskich, dzięki czemu bez skrępowania będziecie mogli buszować po sklepowych półkach, szukając asortymentu idealnego do wybranego przez Was stylu!

Wystrój

„Im większy wybór, tym gorzej coś wybrać”, niniejsze powiedzenie zdaje się niezwykle prawdziwie we współczesnych czasach. Uginające się od nadmiaru asortymentu półki sklepowe nie ułatwiają dokonania wyboru, na co postawić wykańczając i aranżując dom, mieszkanie czy biuro. W naszych wpisach blogowych postaramy się przybliżyć produkty, na które warto zwrócić uwagę podczas prac wykończeniowych, dzięki czemu zakupy do nowego domu, mieszkania czy biura będą prawdziwą przyjemnością!

Funkcjonalność

Walory funkcjonalne domowego czy biurowego wyposażenia to obok względów estetycznych jeden z najważniejszych parametrów. Dlatego na łamach naszego bloga na bieżąco publikujemy artykuły przybliżające zalety i wady popularnych rozwiązań budowlano-wykończeniowych, po to, by nasi czytelnicy stali się świadomymi konsumentami.