• By wiww
  • 26 października 2022

Dom Meblowy Burzyńscy – tradycja i nowoczesność

dom meblowy burzyńscy

Dom Meblowy Burzyńscy – tradycja i nowoczesność

Dom Meblowy Burzyńscy – tradycja i nowoczesność 575 302 wiww

Nie jest dla nikogo tajemnicą, że Polska meblami stoi. Rodzima branża meblarska posiada bardzo długą, wieloletnią tradycję w produkcji znakomitych wyrobów, która niejednokrotnie jest przekazywana z ojca na syna. Polscy producenci są zaliczani do liderów w dziedzinie wytwórców i eksporterów mebli na świecie, a produkty wykonane nad Wisłą cieszą się znakomitą opinią i wzięciem wśród odbiorców z większości kontynentów naszego globu.

Komfortowe meble do mieszkania

Wśród wielu firm i producentów mebli funkcjonujących obecnie na rynku, istnieją także takie, które swoje usługi świadczą klientom już od kilkudziesięciu lat. Choć wciąż w branży pojawiają się coraz to nowe wielkie koncerny meblowe z wielkimi magazynami asortymentowymi, to wciąż największym zaufaniem cieszą się rodzinne salony meblowe z długim stażem handlowym.

Komfortowe meble do sypialni

Jednym z takich dystrybutorów jest Dom Meblowy Burzyńscy z Zielonej Góry, którego właściciele zajmują się sprzedażą wysokiej jakości mebli już od ponad 20 lat. Ogromne doświadczenie zdobyte na przestrzeni tych kilkudziesięciu lat pozwoliło firmie idealnie dostosować oferowany asortyment pod klienta, tak by spełniał wszystkie jego wymagania.

Dom Meblowy Burzyńscy – tradycja i nowoczesność

Dom Meblowy Burzyńscy łączy w sobie nie tylko tradycję, ale również nowoczesność w postaci uruchomionego w 2011 roku pierwszego firmowego sklepu internetowego. W ten sposób, idąc z duchem czasu, Burzyńscy dołączyli do wielkiej rodziny sprzedawców wysokiej jakości mebli w sieci. Bez ruszania się z domu można dokonać zakupu doskonałych mebli z gwarancją bezpieczeństwa kupna i dostawy przez firmę z Zielonej Góry.

Z firmą Burzyńskich współpracuje ponad kilkunastu znanych polskich producentów mebli, liderów branży w zakresie wyposażenia wnętrz. Są to zarówno firmy produkujące określony rodzaj mebli pokojowych czy sypialnych, jak i firmy oferujące na przykład gotowe zestawy mebli kuchennych czy dziecięcych. Dużą część asortymentu oferowanego przez firmę z Zielonej Góry zajmują meble o zastosowaniu w sypialni, jak: materace, stelaże oraz łóżka łączące w sobie styl i nowoczesność.

Przy wykorzystaniu uruchomionego kilka lat temu internetowego sklepu, Burzyńscy oferują na oferowane przez siebie produkty liczne rabaty i promocje. W bogatej propozycji meblowej każdy znajdzie coś akurat skrojonego pod siebie. Doświadczenie, jakość, cena – tym charakteryzuje się Dom Meblowy Burzyńscy zlokalizowany w Zielonej Górze.

Leave a Reply