• By wiww
  • 26 października 2022

Jak ożywić wnętrze za pomocą poduszek?

jak ożywić wnętrze za pomocą poduszek

Jak ożywić wnętrze za pomocą poduszek?

Jak ożywić wnętrze za pomocą poduszek? 770 508 wiww

Każde, nawet najlepiej urządzone wnętrze potrzebuje dodatków. To dodatki nadają wnętrzu charakter i stanowią jego dopełnienie. Poduszki to jeden z tych elementów, który w salonie czy sypialni jest po prostu niezbędny. Warto sięgać po odważne printy i kolory, łączyć barwy, wzory i kształty. A wszystko po to, by nasze mieszkanie wyglądało jeszcze lepiej niż dotychczas.

Poduszki do sypialni oraz jak je stworzyć

Rzeczy, których potrzebujesz:
ozdobne poduszki, poszewki, materiał, maszyna do szycia

Poduszki do sypialni

1. Na początku zastanów się, ile poduszek będziesz potrzebować. W salonie ich ilość musi być ograniczona z racji tego, by nie przeszkadzały Tobie lub gościom. W sypialni natomiast możesz pozwolić sobie na małe szaleństwo. Jeśli posiadasz duże, podwójne łóżko – postaw na jak największą ilość.

2. Zwróć uwagę na wielkość – poduszki ozdobne nie mogą być ani za duże, ani za małe.  Nie mogą zajmować zbyt wiele miejsca, ale muszą być także dobrze widoczne.

3. Ważne jest, aby kolor i wzór wybranych przez Ciebie poduszek współgrał z wnętrzem. Nie koniecznie musisz wybierać dodatki w tym samym kolorze, co ściany. Wręcz przeciwnie – skup się na detalu i wybierz poduszki np. pod kolor dywanu, foteli czy doniczek.

4. Sklepy z dodatkami do domu prześcigają się w pomysłach. Znajdziesz w nich poduszki w najróżniejszych kształtach: kwadratu, owalu, koła, serca, kwiatu czy zwierzątek (te ostatnie znakomicie nadają się do dziecięcego pokoju). Ich ceny nie są wygórowane i niewiele różnią się od cen zwykłych kolorowych poduszek.

5. Jeśli posiadasz maszynę do szycia, możesz wykonać poduszkę samodzielnie. Wystarczy zakupić zwykłą poduszkę i materiał na fantazyjną poszewkę! Poduszka, którą wykonasz będzie niezwykła i jedyna w swoim rodzaju.

Leave a Reply