• By wiww
  • 27 października 2022

Wygodna mała łazienka

wygodna mała łazienka

Wygodna mała łazienka

Wygodna mała łazienka 209 300 wiww

Aranżacja wnętrza małej łazienki jest bardzo trudna, trzeba ją tak rozplanować by zmieściła się w niej niezbędna armatura. Przy wyborze aranżacji małej łazienki nie ma problemu jak mieszka się samemu, problem pojawia się gdy jest więcej osób i trzeba też wziąć ich potrzeby po uwagę. I wtedy ograniczeni metrażem łazienki gdy nie możemy wstawić do niej wanny i prysznica zastanawiamy się co wybrać.

Kobiety uwielbiają długie kąpiele w wannie, a mężczyźni wolą szybki prysznic, a z kolei rodzina z małymi dziećmi nie może obyć się bez wanny. Rozwiązaniem dla tego typu problemu jest nietypowa wanna z prysznicem. Dzięki tego typu aranżacji, nawet w bardzo małej łazience można urządzić pokój kąpielowy. Na niecałych dwóch metrach zmieszczą się umywalka, szeroka wanna i wygodny prysznic. Umywalkę można wtedy zamontować nad węższą częścią wanny a nad szerszą umieścić ruchomy parawan.

Dzięki temu wszystko czego potrzebujemy w łazience się nam zmieści.  Ściany i płytki w tak małej przestrzenni powinny mieć odpowiedni kolor, stonowane i jasne barwy optycznie powiększą małą łazienkę. Do tego wszystkiego najlepiej dobrać duże lustro i jednobarwny dywanik, a nasza łazienka będzie się wydawać prawie dwa razy większa i bardziej komfortowa.

Leave a Reply