• By wiww
  • 26 października 2022

Modernizacja strony „Dekoratorium”

Modernizacja strony „Dekoratorium”

Modernizacja strony „Dekoratorium” 150 150 wiww

Śnieżka S.A to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów farb i lakierów w Polsce. Firma posiada także swój własny magazyn wydawany pod nazwą „Dekoratorium”. Dzięki współpracy Śnieżki z agencją interaktywną Ideo Sp. z o.o. stworzona została nowa strona kwartalnika.

Zadaniem tego lifestylowego magazynu jest przede wszystkim inspirowanie czytelników i namawianie ich do wprowadzania zmian w swoich domach i mieszkaniach. Dodatkowo treści zawarte w Dekoratorium mają przekonać czytelników, że dobór odpowiednich kolorów nie jest trudnym zadaniem, a wręcz przeciwnie może okazać się dobrą zabawą. Bazą i najważniejszym elementem kwartalnika są profesjonalne zdjęcia, które przyciągają spojrzenia czytelników. Prezentują one przede wszystkim ciekawe wnętrza oraz rozmaite dekoracje.

Jeszcze do niedawna Dekoratorium istniało jedynie w formie drukowanej. Wiemy, że taka forma ma swoje ograniczenia – przede wszystkim nie możemy z nią dotrzeć do wszystkich zainteresowanych – mówi Łukasz Dobrowolski Dyrektor ds. marketingu FFiL Śnieżka S.A. „Dzięki nowej stronie internetowej nie tylko dotrzemy do szerszego grona odbiorców ale także na bieżąco będziemy mogli śledzić nowe trendy w dekoracji” – podsumowuje Dobrowolski.

Prace nad stroną customowego magazynu Śnieżki zostały podzielone na kilka etapów. Pierwszym z nich było umieszczenie pod adresem www.dekoratorium.com stworzonego Landing Page. Zaledwie po upłynie miesiąca został on zastąpiony rozbudowanym serwisem informacyjnym. Na portalu znaleźć można przede wszystkim wszelkie treści, jakie publikowane są w tradycyjnej wersji magazynu. Kolejnym elementem współpracy Internet Software House Ideo Sp. z o.o. ze Śnieżką będzie rozbudowa całego serwisu i stworzenie vortalu, który poruszać będzie wszelkie tematy nawiązujące do dekoracji wnętrz.

Leave a Reply