• By wiww
  • 26 października 2022

Jak udekorować łóżeczko dziecięce?

jak udekorować łóżeczko dziecięce

Jak udekorować łóżeczko dziecięce?

Jak udekorować łóżeczko dziecięce? 800 563 wiww

Pokój dziecięcy w naszym mieszkaniu powinien być urządzony z fantazją. Im ciekawsze pomysły, tym lepiej. Dziecko otoczone kolorami i interesującymi dodatkami staje się ciekawsze i bardziej otwarte. Szczególną uwagę zwróćmy na łóżeczko, w którym dziecko spędzać będzie dużo czasu. Pomysłów na nietypowe dekoracje nie brakuje!

Rama lub domek

Po pierwsze pamiętajmy, że nie musimy decydować się na standardowe łóżko. Warto poszukać takiego z fantazyjną ramą, która będzie oryginalną ozdobą lub… zdecydować się na łóżkowy domek! Łóżka z takim zabudowaniem możemy dostać w sklepach lub ramę domku możemy wykonać samemu przy pomocy desek.

łóżko dla dziecka

Oświetlenie łóżeczka

Ważnym elementem dekoracyjnym łóżeczka dziecięcego będzie oświetlenie. To przecież szczególnie ważne wówczas, gdy dziecko jest jeszcze małe i nie chce zasypiać przy zgaszonym świetle. My szczególnie polecamy lampki w stylu cotton bals – są one całkowicie bezpieczne i świetnie się prezentują. Możemy zamówić dowolną ilość w dowolnych kolorach, a następnie zawiesić je na ramie łóżka.

Zagłówek do łóżeczka

Interesującym elementem dekoracyjnym łóżka dziecięcego może być fantazyjny zagłówek. Możemy wykonać go np. z drewna i ozdobić kolorowymi malunkami. Zdecydujmy się na fantazyjny obrazek lub ulubioną postać z bajki, czy wizerunek ulubionego zwierzątka dziecka. Nad łóżkiem możemy także przykleić ozdobne naklejki np. świecące gwiazdki i księżyce.

Leave a Reply